+421 412 028 932

Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Rukavice z klokanej kože RSA Spark výpredaj

Kód produktu: 45RSA54SPARK1

Rukavice z klokanej kože RSA Spark výpredaj
Previous Next
1/2
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný
Poradňa

Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Rukavice z klokanej kože RSA Spark výpredaj

Rukavice RSA Spark Anatomicky tvarovaná dlaňová časť z klokanej kože, ktorá zaručuje pevnosť a cit pri uchopení Švy rukavíc sú vedené tak aby sa vyhýbali tlakovým bodom Vnútorná podšívka jedz príjemného, perforovaného materiálu, ktorý zaručí vysokú priedušnosť. Vetranie: perforovaná koža na vrchnej strane rukavíc, perforovaná podšívka na chrbte ruky, perforácia a mesh materiál na vrchnej aj bočnej strane prstov Pevný kĺbový chránič z tvrdeného plastu zaručí vysokú ochranu v prípade pádu Dlaň a hrana malíčka je spevnená materiálom SuperFabric®, tento typ ochrany nájdete tiež na manžete rukavice Panely z elastickej rebrovanej kože u koreňu prstov zaistí vysoký komfort (palec, ukazovák, prostredník) Elastický lem okolo zápästia pre dobrú fixáciu rukavice Zapínanie pomocou suchého zipsu na spodnej strane manžety Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú maximálny komfort a bezpečie!

RSA
RSA

Značka RSA bola uvedená na český a slovenský trh v roku 2011. Pod touto značkou vyrábame motocyklové oblečenie a doplnky. Všetky designové úpravy a neustála kontrola kvality sú vykonávané v Českej republike, pri výrobe produktov spolupracujeme so spoločnosťami v zahraničí, vďaka ktorým je možné ponúkať tovar za zodpovedajúce ceny. Produkty vyrábané pod značkou RSA si získavajú stále viac priaznivcov a to hlavne z dôvodu výborného pomeru cena / kvalita.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku