+421 412 028 932

Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Trojvrstvová pánska kombinéza RSA breeze - 2 dielna

Kód produktu: 0JURSAKOMB8

Trojvrstvová pánska kombinéza RSA breeze - 2 dielna
Previous Next
TOP
1/6
Trojvrstvová moto bunda RSA Breeze
Tabuľka veľkostí
Trojvrstvové moto kalhoty RSA Breeze
Tabuľka veľkostí
Informácie o doprave
354,80
Poradňa

Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Trojvrstvová pánska kombinéza RSA breeze - 2 dielna

Popis bundy:
Užite si najteplejšie dni roka v tomto ľahkom, maximálne priedušnom oblečenie RSA Breeze. Celá bunda (mimo sieťový panely) je vyrobená zo 100% polyesterovej tkaniny 600D, ktorá je charakteristická vysokou odolnosťou voči treniu a podření. Pre ešte väčšiu pevnosť je bunda vybavená zdvojenými švy v najviac ohrozených oblastiach. Homologované chrániče nájdete na ramenách a lakťoch, chrbát Vám ochráni penová chrbticová výstuha. Sieťové panely zabezpečujú výborné vetranie a ak prší, tak jednoducho dovnútra vložíte a pomocou zipsu upevníte vložku s membránou, zrazu sa stáva. Vaša športovo strihané oblečenie nepremokavé a pritom stále priedušné! Na membránu možno pripnúť odnímateľnou termo vložku, vďaka ktorej budete v teple aj v nižších teplotách!
Popis nohavíc:
Užite si najteplejšie dni roka v tomto ľahkom, maximálne priedušnom oblečenie RSA Breeze. Celé nohavice (okrem sieťovom panely) sú vyrobené z polyesterovej tkaniny 600D, ktorá je charakteristická vysokou odolnosťou voči treniu a podření. Pre ešte väčšiu pevnosť sú nohavice vybavené zdvojenými švy v najviac ohrozených oblastiach. Sieťové panely zabezpečujú výborné vetranie a ak prší, tak jednoducho dovnútra vložíte a pomocou zipsu upevníte vložku s membránou a zrazu je Vaša športovo strihané oblečenie nepremokavé a pritom stále priedušné. Homologované chrániče nájdete na kolenách. Boky Vám ochráni penové výstuhy. Na membránu možno pripnúť odnímateľnou termo vložku, vďaka ktorej budete v teple aj v nižších teplotách! V oblasti sedu sú nohavice vystužené, čo zvyšuje odolnosť.

Táto kombinéza sa stala veľmi obľúbenou vďaka jej varaiabilitě, jednoducho si ju prispôsobíte podľa počasia!

RSA
RSA

Značka RSA bola uvedená na český a slovenský trh v roku 2011. Pod touto značkou vyrábame motocyklové oblečenie a doplnky. Všetky designové úpravy a neustála kontrola kvality sú vykonávané v Českej republike, pri výrobe produktov spolupracujeme so spoločnosťami v zahraničí, vďaka ktorým je možné ponúkať tovar za zodpovedajúce ceny. Produkty vyrábané pod značkou RSA si získavajú stále viac priaznivcov a to hlavne z dôvodu výborného pomeru cena / kvalita.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku