Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Kožený moto kufor na motorku Chopper RSA-18C

Kód produktu: SKWK18C

Kožený moto kufor na motorku Chopper RSA-18C
Previous Next
Doprava zadarmo
1/3

Kožený moto kufor na motorku Chopper RSA-18C

Kufor so skosenou zadnou stranou. Vhodné pre motocykle so zadnou šikmou opierkou. Kufre sú vyrobené z hovädzej kože. Sila koža 2-2,2 mm. Kufre sú vystužené z vnútornej strany plastovým spevnením o sile 2 mm. Plastové výstuhy kufrov sú na všetkých vnútorných plochách. Výstuhy zabezpečujú stály a nemenný tvar kufrov. Nastaviteľná dĺžka ok a popruhov pre pripevnenie. Na bokoch príprava pre kapsičky. Farba: Čierna Dĺžka: 60cm Výška: 32cm Šírka: 28cm dole, 22cm hore Objem kufra: 55 l Balenie obsahuje montážny materiál. Kožené pásy pre pripevnenie k motocykla. Kufre sú vyrobené v EU. Najvyššia kvalita spracovania.

RSA
RSA

Značka RSA bola uvedená na český a slovenský trh v roku 2011. Pod touto značkou vyrábame motocyklové oblečenie a doplnky. Všetky designové úpravy a neustála kontrola kvality sú vykonávané v Českej republike, pri výrobe produktov spolupracujeme so spoločnosťami v zahraničí, vďaka ktorým je možné ponúkať tovar za zodpovedajúce ceny. Produkty vyrábané pod značkou RSA si získavajú stále viac priaznivcov a to hlavne z dôvodu výborného pomeru cena / kvalita.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V poriadku